Series
Ratings
106
Doona!Rated ★ 2.5
The ActRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Yellowjackets Season 2Rated ★ 4.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 1.5
Money HeistRated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 1.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
AtypicalRated ★ 1.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0