Series
Ratings
193
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 1.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5