Titles you rated
After LifeRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0- That '70s ShowRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.0