Series
Ratings
217
BridgertonRated ★ 3.0
ChiikawaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0