Movies
Ratings
106
The Gleaners & IRated ★ 5.0
HahahaRated ★ 3.0
Violent CopRated ★ 4.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 1.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
BlackmailRated ★ 2.5
The 39 StepsRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5