Series
Ratings
21
GrimmRated ★ 2.5
The GuardianRated ★ 2.5
Oh! My EmperorRated ★ 1.5
Berserk Season 1Rated ★ 2.5
JinRated ★ 2.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 3.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 2.0
BerserkRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 0.5
Too Hot to HandleRated ★ 1.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 1.5