Series
Ratings
265- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
The DessertRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- 아따맘마 NEXTRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5