Series
Ratings
118
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 1.5- 세계견문록 아틀라스 - 남반구 캠핑 천국Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Bee and PuppycatRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0