Series
Ratings
61
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
DisclaimerRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0