Series
Ratings
51
Battle of FatesRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Candy CandyRated ★ 5.0
- 고등래퍼 2Rated ★ 5.0
- Hey Yo YorangRated ★ 5.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
- We Are PreCureRated ★ 5.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Naomi OsakaRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
The Bad KidsRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 3.5