Series
Ratings
21- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5