Movies
Ratings
1476
The Skin I Live InRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.5
Vivre Sa VieRated ★ 3.0
MenRated ★ 3.0
Pink FlamingosRated ★ 3.0
Untold: Chess MatesRated ★ 2.5
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
Ghost StationRated ★ 1.5
Harvie KrumpetRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MaXXXineRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.5