Movies
Ratings
389- The Singing DetectiveRated ★ 2.0
Bread and RosesRated ★ 4.0
Liberty HeightsRated ★ 2.5
Angels in the OutfieldRated ★ 3.5- Hell W10Rated ★ 3.5
The Boy Who Cried BitchRated ★ 3.0- Nothing To LoseRated ★ 3.0
Love the Hard WayRated ★ 2.0
Fool's ParadiseRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 3.0
BulletRated ★ 3.0
Harrison's FlowersRated ★ 3.5
InAPPropriate ComedyRated ★ 0.5
Back to 1942Rated ★ 3.5
Six Ways to SundayRated ★ 3.0
The Undertaker's WeddingRated ★ 1.5
High SchoolRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 2.0- SoloRated ★ 3.5
HollywoodlandRated ★ 1.5