Movies
Ratings
55
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0