Movies
Ratings
850
JawsRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0