Movies
Ratings
35
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 0.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 0.5
Hot FuzzRated ★ 0.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 0.5
StardustRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Rush HourRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 0.5
FrankRated ★ 0.5
Me Before YouRated ★ 1.0
Between Calmness and PassionRated ★ 0.5
WaterworldRated ★ 0.5
Scary MovieRated ★ 0.5
ColombianaRated ★ 0.5