Titles you rated
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Last Samurai StandingRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 4.0
Devil May CryRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0