Movies
Ratings
68
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0