Series
Ratings
85
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0