Series
Ratings
113
Shop of the LampRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
Under the Banner of HeavenRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Scavengers ReignRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Korean Food War 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0