Movies
Ratings
190
BurningRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.0
Starry EyesRated ★ 2.0
Why has Bodhi Dharma Left for the EastRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.0
Young Adult MattersRated ★ 1.0
I Spit on Your Grave III: Vengeance is MineRated ★ 1.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 1.5
I Spit on Your GraveRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0