Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Dear ChildRated ★ 4.5
BodiesRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Land of the LustrousRated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5