Movies
Ratings
415
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Bad BatchRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
Kung FuryRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0