Movies
Ratings
252
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Justice League: WarRated ★ 3.5
Justice League vs. the Fatal FiveRated ★ 3.0
Justice League: DoomRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 0.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 0.5
MulanRated ★ 0.5
MulanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0