Movies
Ratings
16
If I StayRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Can You Ever Forgive Me?Rated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Brother of the YearRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0