Series
Ratings
89- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Captivated, by YouRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Real:Time:Love Season 4Rated ★ 1.0
Real:Time:Love Season 3Rated ★ 3.0
Real:Time:LoveRated ★ 5.0
Real:Time:LoveRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.5