Series
Ratings
19
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0