Movies
Ratings
745
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.5
Enter the VoidRated ★ 4.5
The Loved OnesRated ★ 2.0
El TopoRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
FreshRated ★ 2.0
EddingtonRated ★ 3.0
ExcisionRated ★ 4.0
The Wicker ManRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
RiverRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
After HoursRated ★ 4.5