Series
Ratings
94
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The StudioRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0