Movies
Ratings
934
Project Hail MaryRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Gantz:ORated ★ 4.5- SawRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 2.0
RiddickRated ★ 1.5
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Case 39Rated ★ 2.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5