Movies
Ratings
668
Sisters on the RoadRated ★ 4.5
Lucky, ApartmentRated ★ 5.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0- Home GroundRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
PiggyRated ★ 4.0
An Old LadyRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Take the Money and RunRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5