Movies
Ratings
39
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5