Movies
Ratings
201
Nacho LibreRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 4.0
Emily the CriminalRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
ContactRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0