Series
Ratings
25
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 1.0
HawkeyeRated ★ 3.0