Series
Ratings
420
21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 2.0- The Practical Guide to LoveRated ★ 3.0
ClimaxRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0- HonourRated ★ 3.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Pro BonoRated ★ 4.5
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 4.0