Series
Ratings
203
Love Between Fairy and DevilRated ★ 5.0
The Story of Pearl GirlRated ★ 2.5
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Love Like the GalaxyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0