Movies
Ratings
292
The SubstanceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
SabrinaRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Wedding CrashersRated ★ 2.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Gone Baby GoneRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
TarRated ★ 3.0