Movies
Ratings
1131
War MachineRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
The OdysseyRated ★ 4.5
Iron LungRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.5
Horror in the High DesertRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
Blue BeetleRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Hills Have EyesRated ★ 2.5
GhostwatchRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.5
The ElixirRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Dracula: A Love TaleRated ★ 5.0
Plankton: The MovieRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 1.5
Trainwreck: The Astroworld TragedyRated ★ 5.0