Series
Ratings
185
SwitchedRated ★ 2.0- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
FlexxCopRated ★ 1.5
QueenmakerRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 1.5
EveRated ★ 2.0
MineRated ★ 1.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 2.0
LiveRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 1.5
Thirty-NineRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
My Father is StrangeRated ★ 1.5
Lie After LieRated ★ 1.5
My Beautiful BrideRated ★ 2.0