Movies
Ratings
242
DreamgirlsRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5