Movies
Ratings
184
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
AirRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 0.5
American PieRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5