Movies
Ratings
84
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Ninja ScrollRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0