Movies
Ratings
153
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Die in a GunfightRated ★ 1.0
ThorRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 2.5
Raya and the Last DragonRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0