Movies
Ratings
88
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0