Movies
Ratings
155
Black PantherRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 3.5
Ice PrincessRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
TagRated ★ 2.0