Movies
Ratings
208
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 3.5
UsRated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5