Titles you rated
The ServantRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.0
GlassesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spring NightRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0- World PremiereRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0