Movies
Ratings
50
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Shin GodzillaRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5