Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0- ANIMALSRated ★ 3.0
Guild of DepravityRated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
KoikimoRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 5.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 5.0- OuroborosRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0- 東京女子図鑑Rated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 3.5
Kansatsui AsagaoRated ★ 4.0