Movies
Ratings
182
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 4.5